• OTWARCIE HALI SPORTOWEJ

• Uroczystość OTWARCIA HALI SPORTOWEJ zapisała się wielką, złotą czcionką w historii Naszej Szkoły. Dziękujemy za przybycie znakomitym gościom na czele z Panią Poseł Anną Milczanowską.

Jestem bardzo dumna ze wspaniałych występów moich uczniów. Szczególne uznanie należy się Pani Emilii Madej , która przygotowała część artystyczną i Panu Adamowi Górskiemu za pokaz sportowych umiejętności. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości. Cieszę się, że mogliśmy gościć gwiazdy polskiej estrady zaprzyjaźnione z Naszą Szkołą :

Członków zespołu Trubadurzy: Sławka Kowalewskiego, Mariana Lichtmana i Jacka  Malanowskiego oraz zespół No To Co.

Dziękuję bardzo zespołowi Magic-Dance za poprowadzenie zabawy pod chmurką.

Urszula Grot

• DOŻYNKI GMINNE 2021

• W dniu 5 września 2021r. w Borzykowej odbyły się gminne dożynki, w których wzięła udział nasza szkoła. Uczennice klasy IV i VIII zaprezentowały swoje umiejętności wokalne prezentując utwory o tematyce ludowej. Występ przygotowała pani M. Zasada.