• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

•    PORZĄDEK UROCZYSTOŚCI:

1. Uroczysta Msza Święta - 8:30

2 .  Inauguracja  Roku Szkolnego 2022/2023  w  Publicznej Szkole Podstawowej

im. H. A.Ostrowskich w Silniczce.

3.Spotkania uczniów  z wychowawcami w klasach.

4.Odwóz uczniów.

DOWOZY UCZNIÓW  -  01.09.2022 r.

Budzów – 6:45

P.Makówka- 6:45

Ferdynandów- 7:00

Pukarzów- 7:50

Maluszyn -8:00

• DOŻYNKI 2022

• W ubiegłą niedzielę uczennice naszej szkoły zaprezentowały swój talent wokalny i taneczny na Gminnych Dożynkach w Żytnie. Mimo niesprzyjającej aury, problemów technicznych i ograniczonego miejsca na scenie dziewczyny pięknie zatańczyły i zaśpiewały. Na dużej scenie po raz pierwszy wystąpiły: Michalina Jakubowska z kl.I oraz Ania Soja z kl.II. Cudownie wykonały przygotowane piosenki: „Kolorowe dzieci” Majki Jeżowskiej oraz „Nie bój się chcieć” Pauliny Przybysz (z filmu „Zwierzogród”).

Na duże brawa zasługują również dziewczyny z kl.IV- Lena Białas i Karolina Fiszer oraz  kl.V Milena Jasińska, Maja Jędrzejczyk, Dominika Król, Milena Kusińska, Malwina Sobańska, Ola Zasada i Nikola Zygmunt, które mają troszkę większe doświadczenie w występach scenicznych. Dziewczyny zaśpiewały kilka piosenek biesiadnych i rozrywkowych, a następnie wykonały dwie choreografie przygotowane przez p. Emilię Madej. Było naprawdę pięknie!

Do występów dożynkowych uczennice przygotowały panie M.Zasada oraz E.Soja